PRODUCENT REKLAM

DRUK WIELKOFORMATOWY

ARTSTUDIO

Wykonujemy najlepszej jakości wydruki techniką solwentową 
technologia druku solwentowego

Wielkoformatowy druk solwentowy to idealna opcja dzięki bardzo dobrej wytrzymałości na skazy mechaniczne, długotrwałym zachowaniu kolorów, bardzo dobrze widocznych konturach, całkowitej wodoodporności, wytrzymałości na różne czynniki atmosferyczne mamy tu na myśli duże i nisie temperatury i co najważniejsze bardzo dobrym odwzorowaniu każdego wyjątkowego projektu.

W głównej mierze wydruki wielkoformatowe wykorzystywane są przy dużych formatach ale w naszej firmie drukujemy również bardzo drobne elementy np. etykietki produktowe bądź malutkie naklejki informacyjne.
Folia polimerowa do druku : samoprzylepna polimerowa folia PCV, bezbarwna i biała, połysk i mat, o grubości 70 µm, wyposażona w szary (dla folii bezbarwnej - transparentny), pozycjonowalny klej solwentowy, permanentny.
Folia przeznaczona jest do długookresowych grafik stosowanych głównie na zewnątrz , w tym również reklam na środkach transportu. Pokazuje bardzo dużą wtrzymałość na oddziaływanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych. Stworzona do druku solwentowego, lateksowego i UV. Certyfikat palności zgodny z DIN EN 13501-1, c, s2, d0. StVZO.

Folia monomeryczna do druku : jest to samoprzylepna, bardzo miękka folia PCV, bezbarwna i biała, mająca grubość 80 µm, powierzchnia połysk, mat, posiada szary klej akrylowy, permanentny. Folia stworzona jest do zastosowań krótko oraz średniookresowych przy grafice zewnętrznej. Posiada klasę palności: B1 (DIN 4102). Folia One Way Vision ( OWV ) : Średnica dziurek - 1,5 mm, powierzchnia zadruku - 60%. Folia stworzona jest do zewnętrznych grafik okiennych, w tym również do reklam na środkach transportu.

Baner : Materiał typu FRONTLIT, 510g/m2. Tkanina poliestrowa, powlekana polichlorkiem winylu, typu FRONTLIT, matowa, przeznaczona do druku solwentowego jednostronnego. Jej gęstość włókien (na cm) to 20x20, przędza (dtex) mają 1000x1000.

Nasza firma specjalizuje się również w oklejaniu witryn sklepowych.
Nie ma dla nas ograniczeń, okleimy całe szyby bądź ich fragementy. Wytniemy grafię ploterowo albo wydrukujemy wielkofrmatowy wydruk, wszystko zależy tu od możliwości i wizji klienta. W takich przypadkach często stosuje się folie dekoracyjne przeznaczone do aplikacji na obszarach szklanych. Folie spełniają role typowo dekoracyjne lub służą ograniczeniu przedzierania się światła. Najczęściej stosowane do witryn sklepowych, biur, sklepów, hoteli czy restauracji. Najczęsciej stosowane efekty możliwe do uzyskania przy użyciu foliii z tej grupy to efekt zmrożonego oraz piaskowanego szkła. Znajdziemy ją m.in. w kolorach białym, czarnym, srebrnym i złotym oraz ich odcieniach. 

W naszej ofercie znaleźć można również opcje idendyfikacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy, wykonamy dla Państwa tabliczki informacyjne na dibondzie, plexi lub pcw z możliwością montażu na dystansach bądź montowane bezpośrednio do ściany, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i robimy wszystko aby nasze produkty były najlepszej jakości.

PCW to płyty ze spienionego polichlorku winylu dostępne w szerokim zakresie grubości i różnorodnym wachlarzu barw. Posiadają uporządkowaną budowę wewnętrzną o zamkniętych komórkach z płaską i twardą powierzchnią. Dzięki swoim specyficznym atrybutom oraz bardzo korzystnej relacji ceny do jakości mają bardzo szeroki wachlarz zastosowań, od aplikacji reklamowych, drukarskich aż do budowlanych, czy też przemysłowych. Dzięki nieustannemu rozkwicie technologii wykorzystywanych przy produkcji tego typu materiału możliwe staje się używnie go zarówno do tradycyjnych celów jak i przy nowoczesnych metodach, takich jak druk cyfrowy.
Zaletą pcw jest lekkie konstrukcje w reklamie zewnętrznej, podłoża drukarskie, druk cyfrowy, sitodruk, zabudowa stoisk targowych i sklepów , elementy konstrukcji POS (standy, potykacze, stojaki, prezentery) Litery i elementy przestrzenne.

Dibond to kompozytowe płyty o aluminiowych okładzinach z rdzeniem polietylenowym TKEbond i TKEbond Basic. Plastyczny stop aluminium oraz wzorowe wykończenie powierzchni tych płyt oddziałują na bardzo szerokie spektrum zastosowań. Rozmaitość wykończeń powierzchni tych płyt pozwala na zastosowanie materiału w takich branżach jak reklamowej, budowlanej, drukarskiej, przemysłowej oraz wielu innych pokrewnych branżach.
Walorem stosowania dibondu jest mała masa, duża sztywność, płaska powierzchnia, szeroki wachlarz kolorów i szlifem powierzchni oraz formatów, brak problemów z rozwarstwianiem.

Plexi to wylewane arkusze z polimetakrylanu metylu. Wyrób końcowy w 90–95% składa się z PMMA, a resztę tworzą dodatki (stabilizatory, plastyfikatory, barwniki i środki antyadhezyjne). Obszerny asortyment składający się z płyt bezbarwnych, białych, opalowych, kolorowych (kryjące, translucentne i transparentne) i wykończeń powierzchni z połyskiem lub matowych, stwarza absolutne i nieograniczone możliwości i zastosowania. Propozycja produktowa została rozgraniczona na kolekcje: Harmony czyli bezbarwny, biały, opal i wszystkie kolory kryjące, aquarelle czyli wszystkie kolory transparentne, elegance czyli satyna, pop czyli wszystkie kolory fluorescencyjne, shade czyli kolory dymione.

Walorem stosowania plexi jest przezroczyste arkusze charakteryzują się przenikalnością światła wynoszącą 93% są one znacznie lżejsze i bardziej wytrzymałe na uderzenia niż szkło o podobnej grubości. Nie przepuszczają promieniowania UV, charakteryzują się dużą stabilnością termiczną i niską wodochłonnością, arkusze są łatwe w kształtowaniu i ulegają większości technik przetwarzania i formowania, co zapewnia urokliwości wzornictwa. 

Adres

ul. Piotra Skargi 34J
41-500 Chorzów

Dane kontaktowe

biuro@producent-reklam.com
biuro: +48 537 455 048
mobile: +48 515 347 867

© Copyright 2019 artstudio - Wszystkie prawa zastrzeżone.