PRODUCENT REKLAM

REKLAMA ŚWIETLNA

ARTSTUDIO

Reklama świetlna to w dzisiejszych czasach przewaga liter 3D led.

Litery 3D LED idalne do reklamy zewnętrznej, jak i wewnętrznej, mamy tutaj możliwość wykonania napisu jak i logotypu. Boki liter przeważnie gięte są z aluminium, które można malować na dowolny kolor RAL , a front liter to najczęściej mleczna plexi, którą w zależności od projektu można okleić na wybrany kolor folii translucentnej ( podświetlony wzornik takich kolorów można zobaczyć w naszym biurze ).


Wnętrze liter wypełniają moduły LED. Dzięki zastosowaniu modułow LED ich żywotność jest bardzo długa i oszczędna, a konserwacja tutaj nie sprawia żadnych problemów. Istnieje wiele możliwości montażu: litery montowane bezpośrednio do elewacji, litery skręcone z konstrukcją aluminiową i w całości montowane do budynku, litery montowane na skrzynce z dibondu lub innym materiale.Każdy projekt opracowujemy indywidualnie do możliwości i potrzeb klienta. Propozycja barwy światła to np. biała zimna albo ciepła, czerwona, zielona, niebieska, RGB. 

Zaproponować też możemy różny efekt świecenia: świeci front liter, świeci tył liter i front, świeci sam tył- efekt „halo”, świecący rant liter, świeci cała litera front i boki.

3d litery
podświetlana reklama

Stosowane folie przy grafikach świetlnych.:

Folia translucent cal seria 8500 :
Samoprzylepna, translucentna folia polimerowa PCV,
o grubości 80 µm,
występuje w 54 kolorach satynowych,
wyposażona jest w klej solwentowy permanentny.

Folia wykorzystywana może być w grafice podświetlanej (kasetony). Klasa palności B1 zgodnie z normą DIN 4102-1. Folia została stworzona do wykonywania doskonałych reklam świetlnych oraz podświetlanych powierzchni szklanych wykonanych ze szkła, szkła akrylowego lub naprężonych translucentnych materiałów banerowych. Nadaje się do obróbki na ploterach tnących. Folia w kolorze białym nadaje się dodatkowo do termotransferu. Trwałość 5-7 lat.

Folia translucent cal seria 8300 :
Przezroczysta,
barwna,
specjalna folia PCV,
8080µm,
o powierzchni z połyskiem,
odporna na promieniowanie UV.
Klasa palności: B,
s1,
d0 zgodnie z DIN EN 13501

Folia stworzona do dekoracji na szkle oraz podłożach szkłopodobnych, szczególnie do grafiki okiennej, wewnętrznej i zewnętrznej. Spełnia wymagania komputerowego przemysłu znakowania. Nadaje się do obróbki na ploterach tnących. Folia może być naklejona na sucho i mokro, przy czym klej nie zmienia koloru folii. Trwałości 5 lat.

Pylony reklamowe — są efektowną formą reklamy zewnętrznej lokalizowanej zwykle przy bramach wjazdowych dużych firm. Wspaniale prezentują logotyp firmy, jak i hasła reklamowe. Pylony posiadają stabilną wewnętrzną konstrukcję, budowaną z profili ze stali. Konstrukcja jest spawana i zabezpieczana antykorozyjnie. Front pylonów reklamowych może być budowany z aluminium, paneli kompozytowych typu dibond lub z plexi.

Taka forma reklamy standardowo zawiera oświetlenie LED

Pylon podświetlana reklama
podświetlana reklama

Kasetony reklamowe z płyty kompozytowej typu dibond — to wersja kasetonów charakteryzujący się trwałością, stylem oraz elegancją wizualną. Prawidłowo zaginając materiał (dibond) stanowi on solidną skrzynkę. W tego typu kasetonach grafika jest frezowana i podklejona plexi. W tej metodzie podświetlana jest jedynie grafika kasetonu.Kaseton reklamowy profil aluminiowy -wykorzystujemy tutaj system CLICK . Jest to system profili kasetonowych ze zdejmowaną od frontu przykrywką. Pozwalają na stworzenie kasetonów podświetlanych, spawanych lub skręcanych (bez widocznych z zewnątrz śrub) oraz z łatwym dostępem do wnętrza w celu np. wymiany grafiki. Front kasetonu to płyta plexi wraz z grafiką. Tutaj dwie wersje: wydruk dowolnej grafiki na folii translucentnej lub folia ORACAL 8500 translucent cal, która jest wycinana ploterowo. Malujemy również profil aluminiowy proszkowo na wybrany kolor z palety RAL.

podświetlana reklama


podświetlana reklama

Neon LED — nowoczesna alternatywa dla standardowej reklamy neonowej. Praktycznie niezniszczalny – odporny na stłuczenia i złamania, przyjazny środowisku – nie zawiera rtęci i szkodliwych gazów. Dostępne kolory: Biały, Czerwony, Niebieski, Zielony, Żółty,Pomarańczowy oraz CRISTAL (zauważalne punkty diodowe). 

Litery 3D
Tworzymy niesamowite reklamy świetlne
Adres

ul. Piotra Skargi 34J
41-500 Chorzów

Dane kontaktowe

biuro@producent-reklam.com
biuro: +48 537 455 048
mobile: +48 515 347 867

© Copyright 2019 artstudio - Wszystkie prawa zastrzeżone.